איך לבחור מתנה לאישה אחרי לידה?

לידה היא אחד מהאירועים המרגשים, המעצימים, החשובים והמורכבים ביותר בחייה של כל יולדת. לרוב כשמברכים על יציאה מבית החולים 'בידיים מלאות' מתכוונים להורים הטריים שיצאו מבית החולים עם תינוק קטנטן. בשנים האחרונות, המושג מדבר גם על האורחים שמגיעים לבקר עוד בבית החולים ומביאים מתנות.

בעקבות כך שהלידה היא אירוע שלא ניתן לצפות במדויק, בחירת מתנה לאישה אחרי לידה היא מעין אתגר קטן. 

 

מתנות ליולדת ולתינוק

ביקורים והענקת מתנות לזוג ההורים הטריים ולתינוק הפכו לצפייה שאינה נאמרת בקול. בשוק יש המון בתי עסק המוכרים מתנות רבות ומושקעות שאין יולדת שלא תשמח לקבל. אז, איך בוחרים מתנה ליולדת?

  1. מחליטים מי מקבל המתנה- האם זו מתנה ליולדת עצמה או לתינוק או לזוג ההורים. אין מתנה אחת המתאימה לכולם אלא יש מתנות ליולדת עצמה כמו מוצרי טיפוח או לתינוק כמו בגדים ומוצרי תינוקות או לזוג כמו הזמנה לספא או משלוח אוכל. 
  2. מתנה שימושית או מתנה ליופי?- שליחת זר פרחים מעוצב זה מקסים אבל לא פרקטי במיוחד בחיים החדשים של המשפחה הקטנה. לעומת זאת, מארז לידה הכולל שמיכה, מגבת, נשכן או כל מוצר אחר לתינוקות, הוא גם מעוצב ומושקע וגם שימושי. 
  3. התאמה אישית ליולדת- אין כמו מתנה בהתאמה אישית אשר עונה על צרכיה האישיים של היולדת ולא של כל היולדות באשר הן. 
  4. זמן משלוח- במידה ומדובר בלידה קלה וללא סיבוכים, השהות של היולדת בבית חולים לאחר הלידה עומדת על מספר ימים. מסיבה זו, יש להזמין כמה שיותר מוקדם את המתנה שכן לא כל בתי העסק מספקים משלוח מהיום להיום, אך כן עומדים בזמני שילוח מהירים.
  5. עלות המתנה- כמו בכל מוצר צריכה, גם למתנות אחרי לידה יש טווח מחירים גדול. ניתן למצוא מתנות מעוצבות ומושקעת מאוד גם בתקציבים נמוכים יחסית. 

 

מתנה מושקעת לאישה אחרי לידה- EMUSH

לאחר לידה, כל בני המשפחה החדשה עוברים תקופה מאתגרת ומבלבלת שכן כל שגרת חייהם משתנה. בחירת המתה ליולדת היא חשובה מאוד ומומלץ מאוד לא להעמיס עליה מתנות לא מתאימות שהיא תצטרך ללכת ולהחליף במהלך חופשת הלידה שלה. 

אצלנו, תוכלו למצוא מארזים ומתנות מושקעים במיוחד שכל יולדת תשמח מאוד לקבל. כל המתנות שלנו הן פרקטיות, איכותיות ומעוצבות אשר ניתנות להתאמה אישית ליולדת ולתינוק\ת. 

ניתן להיכנס לאתר, להתרשם מהמארזים שלנו ואף לרכוש און ליין את המתנה המושלמת לכל יולדת, שתגיע עד אליה במשלוח מהיר. 

לקבלת פרטים נוספים ו\או לסיוע בהזמנת מתנה, הינכם מוזמנים לפנות אלינו ב- WhatsApp או בטלפון למספר 052-5461166.

x

#{title}

#{text}

#{price}