מה זה חיתולי טטרה? המדריך המלא

מה זה חיתולי טטרה? המדריך המלא

עולם טיפוח התינוקות הוא תחום מתפתח, המציע מגוון רחב של מוצרים המותאמים לצרכים הייחודיים והרגישים של התינוק. במרכזו של תחום זה נמצאים חיתולי הבד שהפכו לאביזרים חיוניים בכל בית עם תינוק. שימוש נכון ותחזוקה שוטפת של חיתולים אלו מבטיחים סביבה נקייה, בריאה ונעימה לתינוק, תוך כדי עמידה באתגרים היום-יומיים של הורות. מאמר זה יסביר מה זה טטרה, מה ההבדל בין טטרא לפלנל והיכן כדאי לרכוש מוצרים איכותיים.

מה לעשות בחופשת לידה? טיפים ורעיונות

מה לעשות בחופשת לידה? טיפים ורעיונות

חופשת הלידה היא תקופה חשובה ומיוחדת עבור הורים להתחבר לתינוקות שלהם ולהסתגל לתפקיד החדש. עם זאת, זו יכולה להיות גם תקופה מאתגרת אם לא יוצרים שגרה מתוכננת. מאמר זה יעמוד על חשיבותן של פעילויות במהלך חופשת הלידה, יספק טיפים לתכנון ורעיונות שונים אשר יעזרו לכם להפיק את המרב מחופשת הלידה שלכם.

טיפים להנקה נכונה, יעילה ומוצלחת

טיפים להנקה נכונה, יעילה ומוצלחת

הורות היא מסע מרגש ומלא באתגרים, שבמרכזו עומד הקשר העמוק שנרקם בין ההורים לתינוקם. אחד הרגעים המשמעותיים והאינטימיים ביותר במסע זה הוא תהליך ההנקה, שבו האם מזינה ומחזקת את המערכת החיסונית של תינוקה מהרגעים הראשונים של חייו. מאמר זה יעמוד על חשיבות ההנקה, יספק טיפים להנקה הראשונה בפרט ולהנקה בכלל.

מתנה ליולדת לבית החולים - כל מה שרציתם לדעת

מתנה ליולדת לבית החולים - כל מה שרציתם לדעת

לידת תינוק היא אחד האירועים המרגשים והמשמעותיים ביותר בחיי הורים. זהו רגע של שמחה, התרגשות ופתח לתחילת פרק חדש. במוקד האירוע עומדים היולדת, שעברה תהליך מאתגר, וכמובן התינוק החדש, שהגיע לעולם ומביא איתו תקווה ואור. מתנה מוקפדת ליולדת ולתינוק יכולה להיות דרך מעולה להביע את ההערכה, האהבה והתמיכה במשפחה המתרחבת. בין אם זו מתנה פרקטית שתעזור להורים החדשים בתחילת דרכם, או משהו יותר סימבולי ורגשי, כל מתנה שנבחרת באהבה תורמת להפוך את המעבר למשמח יותר. מאמר זה יתמקד בחשיבות המתנה ליולדת, יציע רעיונות ויספק טיפים לבחירת מארז לתינוק.

מה אומרים לאישה שילדה? טיפים מנצחים

מה אומרים לאישה שילדה? טיפים מנצחים

חווית הלידה היא רגע ייחודי ובלתי נשכח בחיי אישה, רגע שבו היא עוברת חוויה פיזית ורגשית עצומה, המסמנת את ההתחלה של פרק חדש בחייה כאם. במרכזו של אירוע כה משמעותי זה, מגיעה הזדמנות נהדרת להביע את ההערכה והתמיכה ביולדת דרך ברכה מתוך הלב. ברכה כזו לא רק מחממת את הלב אלא גם מוסיפה לחוויה אלמנט של הוקרה וחיזוק. מאמר זה יעמוד על חשיבותה של הברכה, יסביר מהם הדרכים לעשות זאת ויציע רעיונות ייחודיים.

ברכה דתית להולדת הבן - ההמלצות של אמוש

ברכה דתית להולדת הבן - ההמלצות של אמוש

נולד תינוק חדש? איזו התרגשות גדולה ומשמחת! מזל טוב! אתם מעוניינים לכתוב ברכה דתית להולדת בן, כזו שתרגש את ההורים עד מאוד? אם כך אתם במקום הנכון. כתיבת ברכה דתית לרך הנולד היא דרך יפה לבטא בכתב את המסר שלכם עבור התינוק, כל מה שאתם מאחלים לו ולהוריו הטריים.

מתנות ליולדת - באר שבע אצל אמוש

מתנות ליולדת - באר שבע אצל אמוש

הגעתו של תינוק אל העולם היא אירוע מרגש ומשמח, לכן לרוב הפוקוס הוא על התינוק, אך חשוב לא לשכוח את האם הטרייה ולחגוג עמה את המסע לאימהות. מחפשים מתנה עבור היולדת הטרייה, יש מגוון כל כך עצום ומבלבל ואתם מתקשים לבחור?

ברכה להולדת הבן - לברך את הנס החדש

ברכה להולדת הבן - לברך את הנס החדש

נולד בן בקרב המשפחה או החברים שלכם ואתם מחפשים ברכות להולדת הבן? הגעתו של תינוק אל עולם היא אירוע משמח ומלא אור ואהבה, אירוע שמרגש כל אחת ואחד. לכן, יש רצון גדול לכתוב ברכה להולדת בן שתהיה מלאת משמעות ותרחיב את הלב של האדם הקורא אותה. אבל יש אנשים שלא בורכו באמנות הכתיבה וגם אף לא ביכולת לכתוב ברכה קצרה להולדת הבן- אם אתם מבין האנשים הללו, אין לכם מה לדאוג!

מתנת יום הולדת לאישה בהריון קונים אצל אמוש

מתנת יום הולדת לאישה בהריון קונים אצל אמוש

קניית מתנה לחברה בהריון לא חייב להיות דבר מאתגר, גם אם מדובר בחברה-מכרה. מתנות להריונית יכולות להיות משהו שקשור להריון, כלומר, משהו שיכול להקל ולסייע לה במהלך התקופה הזאת שעשויה להיות לא פשוטה, בעיקר בחודשים האחרונים. כמו כן, זה יכול להיות מוצר מפנק עבורה אשר בטוח לשימוש במהלך ההיריון. העדיפות במקרה הזה תהיה תמיד רכישת מוצרים אורגניים, כמו למשל סבון אורגני מבית בייבי טבע.

איך לעצב חדר תינוקות? – המדריך המלא

איך לעצב חדר תינוקות? – המדריך המלא

הגעתו של תינוק חדש לעולם היא תמיד מרגשת מאוד. אז קודם כל, ברכות והמון מזל טוב! לאחר הלידה, מתחילה תקופה מאתגרת ומורכבת בה ההורים הטריים צריכים להסתגל לשגרת חייהם החדשה ולטיפול שוטף בתינוק קטנטן. אחת מההכנות המרגשות ביותר לפני הלידה היא עיצוב חדר לתינוקת. יש המון סגנונות וגישות לעיצוב חדרי ילדים בכלל ותינוקות בפרט, מה שמביא הנאה גדולה בתהליך.

איך לבחור מתנה לאישה אחרי לידה?

איך לבחור מתנה לאישה אחרי לידה?

לידה היא אחד מהאירועים המרגשים, המעצימים, החשובים והמורכבים ביותר בחייה של כל יולדת. לרוב כשמברכים על יציאה מבית החולים 'בידיים מלאות' מתכוונים להורים הטריים שיצאו מבית החולים עם תינוק קטנטן. בשנים האחרונות, המושג מדבר גם על האורחים שמגיעים לבקר עוד בבית החולים ומביאים מתנות. בעקבות כך שהלידה היא אירוע שלא ניתן לצפות במדויק, בחירת מתנה לאישה אחרי לידה היא מעין אתגר קטן.

הדפסה על בגדי תינוקות – טיפים ופרטים חשובים

הדפסה על בגדי תינוקות – טיפים ופרטים חשובים

בניגוד לפעם, בגדי תינוקות כיום, הם למעשה גרסה מוקטנת של בגדי מבוגרים. מעבר לנראות והעיצובים המיוחדים של הבגדים, עליהם לשמור על תפקידם הפונקציונאלי החשוב של שמירה על חום גופו של התינוק. מה שהופך חולצות תינוק למשל, למתוקות עוד יותר הוא הדפס עם ציור מסר או תמונה מרגשת ואישית. בגדי תינוקות עם כיתוב או תמונה בעיצוב אישי, יכולים להיות גם מתנה מתוקה ומקורית עבור כל אדם בסביבתו הקרובה.

הדפסה על בגדי תינוקות – הרצליה ואזור השרון

הדפסה על בגדי תינוקות – הרצליה ואזור השרון

לעולם בגדי התינוקות היה עד לפני כמה שנים תפקיד אחד מרכזי- מילוי צורך תפקודי של הלבשת התינוק ושמירה על חום גופו. כיום, מדובר בעולם עצום עם חנויות מעוצבות ומגוון רחב של בגדים בסגנונות ועיצובים שונים המזכירים מאוד בגדי מבוגרים. בגדי תינוקות נחשבים לחלק מההיערכות המעשית להגעתו של תינוק חדש לעולם, בדיוק כמו קניית עגלה ושידת החתלה. הצורך בייחודיות ובנראות מהודקת ויפה, אינה פוסחת גם על תינוקות. כמובן, שלא מדובר ברצון שלהם בוודאי לא בגילאים קטנטנים, אלא ברצון ההורים והסביבה הקרובה.

הדפסה על בגדי תינוקות בצפון– מה חשוב לדעת?

הדפסה על בגדי תינוקות בצפון– מה חשוב לדעת?

הדפסות על בגדים בכלל ועל בגדי תינוקות בפרט, אינה תופעה חדשה. לרוב משתמשים בהדפסה על מוצרים כאשר רוצים להעניק מתנות בנימה אישית כמו מתנת יום הולדת קטנה או סיום קורס בצבא. מדובר במתנות שללא הנימה האישית אינן מיוחדות ממש כמו ספל עם תמונה וברכה אישית לעומת ספל 'רגיל'. כיום, בתי עסק רבים מתמחים בהדפסות על מגוון רחב של מוצרים כמו חולצות, בגדי תינוקות, ספלים, מחזיקי מפתחות וכן הלאה. בהתאמה, קיימות בשוק מגוון טכנולוגיות הדפסה המאפשרות עמידות גבוהה יותר של ההדפס ובכך, ייצור מוצרים איכותיים יותר.

הדפסה על בגד גוף לתינוק - פתח תקווה והסביבה

הדפסה על בגד גוף לתינוק - פתח תקווה והסביבה

בעבר, הדפסה על בגדים נתפסה כטרנד וגימיק חולף. כיום, ניתן לומר בוודאות כי לא מדובר בתופעה חולפת אלא בדרך יצירתית להפיכת בגדים לאישיים ומיוחדים. הדפסה על בגדים נהוגה במיוחד באירועי סיום למיניהם כמו סוף מסלול בצבא, סיום תיכון וכן הלאה. הדפסה על בגדי תינוקות, כמובן אינה מיועדת עבור התינוק אלא לרוב עבור סביבתו הקרובה. הדפסה על בגד לתינוק מתאימה לכל אחד שיש לו רעיון או רצון להעביר מסר באמצעות ההדפסה. רבים משתמשים בטכניקה זו כמתנה מרגשת ולכן, העיצוב האישי תופס מקום נכבד בתהליך.

מתנות לידה שניה – פינוקים שימושיים

מתנות לידה שניה – פינוקים שימושיים

בלידה ראשונה הכי מתרגשים, קונים מלא ציוד ורובו, באופן טבעי, עובר ״בירושה״ לבאים בתור. לכן מציאת מתנה ללידה שניה היא מעט יותר מורכבת ודורשת יצירתיות. בשביל זה אנחנו כאן. חלק מן הדברים שאנו ממליצות להביא ליולדת תקפים ללא תלות באיזו לידה מדובר -התכשירים הנפלאים, שמנים וסבונים, שכל כך עזרו להרגיע ולתת תחושת פינוק עצמי אחרי לידה ראשונה, יהיו טובים כמתנה גם עבור לידה שניה ואף הלאה. מי לא שמחה לקבל פינוק?

ברכה ללידה – אילו מתנות יקפיצו את הברכה שלכם

ברכה ללידה – אילו מתנות יקפיצו את הברכה שלכם

כאשר נולד/ת תינוק/ת חדש/ה בקרבתכם, בין אם במשפחה או לזוג חברים קרוב, אתם שמחים בשמחתם של ההורים החדשים. אתם גם יודעים שבקרוב תהיו מוזמנים לארוע בו תוכלו לאחל באופן אישי מזל טוב להולדת הבת (או מזל טוב להולדת הבן), אך שערו בנפשכם כמה מיוחד ויפה זה יכול להיות אם את אותה ברכה להולדת הבת (או ברכה להולדת הבן) תוכלו להעניק כשהן מודפסות על פריט ארוז כמתנה שהיא גם שימושית וגם אישית.

מתנה ליולדת שיש לה הכל – מה מומלץ

מתנה ליולדת שיש לה הכל – מה מומלץ

כן, יש כאלה, שיש להן הכל. לפחות כך נדמה. הן לעולם לא יאמרו שהן צריכות משהו אך בסופו של דבר לכל אחת מאיתנו יש חשק למשהו, איזה דבר שבסתר ליבנו אנו ממש רוצות. כאשר מדובר בבחירת מתנה לאמא טרייה, עולם שלם של אפשרויות נפתח בפנינו. נחלק את התשובה לפי טווח הזמן ממנו ניתן להנות מן המתנה – קרוב או ארוך. הכוונה היא שכאשר חושבים על מתנה ליולדת רעיונות מסויימים יכולים להיות דברים שמיד היא תוכל להנות מהם, אלו כוללים דברים שיעניקו לה הקלה, נוחות ותחושת פינוק, בעודה מתאוששת מן הלידה. לעומתם, האפשרות השניה תהיה בחירת מתנה שימושית ליולדת, כזו שתשרת אותה לאורך תקופה לאחר הלידה, כמו למשל סינר הנקה יפה ואיכותי.

מה להביא לברית – רעיונות שכדאי להכיר

מה להביא לברית – רעיונות שכדאי להכיר

כולנו כבר מכירים את זה, שאנחנו שמחים כל כך לשמוע על לידה של מישהי קרובה, שמחים שהכל עבר בשלום, התינוק/ת בריאים. אבל אז היא מגיעה... ההזמנה. פעם ארועי ברית מילה היו צנועים וארועי בריתה כלל לא היו קיימים. כיום לידה היא סיבה למסיבה, חוגגים גם לבנים וגם לבנות ובסופו של דבר, לנו כמוזמנים, נשארת הדילמה – ״מה להביא מתנה לברית״? אי אפשר לא להביא מתנה ברית זו ברית.

מה זה שרשרת הנקה ולמה היא משמשת?

מה זה שרשרת הנקה ולמה היא משמשת?

מה הן שרשראות הנקה? למה קוראים להן כך? ואיך התאהבתי בהן ממבט ראשון?

עם אילו חומרים אני עובדת?

עם אילו חומרים אני עובדת?

הצצה לסטודיו של אמוש- בואו תראו איך התכשיטים שלי מיוצרים

כותנה אורגנית

כותנה אורגנית

מה זה? למה זה טוב? ואיך זה קשור אלינו?

בדי הבמבוק לקטנטנים- כל האמת

בדי הבמבוק לקטנטנים- כל האמת

בשנים האחרונות בדי הבמבוק תפסו תאוצה במיוחד בקרב מוצרי התינוקות. למה? ומה היתרונות האדירים שלהם?

מרקמים- למה הם כל כך חשובים להתפתחות התינוק

מרקמים- למה הם כל כך חשובים להתפתחות התינוק

בואו נדבר על מרקמים, סוגים שונים, צורות שונות, ומדוע הם כל כ חשובים להתפתחותו התקינה של התינוק

טיפים לצילום תינוקות והצצה לצילומים שלנו

טיפים לצילום תינוקות והצצה לצילומים שלנו

תמיד רציתם לצלם את התינוק- ללכת לסטודיו או לצלם בבית. קבלו כמה טיפים מאיתנו והצצה ליום הצילומים של הקולקציה החדשה

מסגרות או לא להיות

מסגרות או לא להיות

מסגרות לתמונות כבר ממזמן הם חלק בלתי נפרד מהעיצוב לחדר, כנסו כדי לקרוא טיפים על סוגי מסגרות ועיצובים

5 הדיברות לילד מאושר ומלא ביטחון עצמי- ואיך זה קשור לעיצוב החדר?

5 הדיברות לילד מאושר ומלא ביטחון עצמי- ואיך זה קשור לעיצוב החדר?

הרי כל מה שבאמת חשוב לנו בחיים זה שהילדים שלנו יהיו מאושרים! אז איך עיצוב הקשר קשור להעלאת הביטחון העצמי ולאושר של הקטנטנים שלנו?

חבילות לידה מתנה ליולדת

חבילות לידה מתנה ליולדת

מחפשים חבילות מתנה ללידה איכותיות וייחודיות? באתר המוביל של מותג הבוטיק Emush-Homies מציעים לכם מבחר חבילות לידה מתנה ליולדת ולתינוק, מוכנות או בהכנה אישית. חבילות אלו כוללות מגוון איכותי ומקורי של פריטים ייחודיים ושימושיים, אותם ניתן להזמין אונליין ולקבלם במשלוח מהיר לכל כתובת מבוקשת.

משלוח לתינוק שנולד

משלוח לתינוק שנולד

מבקשים לקנות מתנה להולדת תינוק ואתם לא מוצאים לכך זמן פנוי? הזמנת חבילות מתנה לתינוק און ליין עם שירותי משלוחים בחינם עד הבית, כפי שמציעים במותג הבוטיק Emush-Homies, הופכים את החיים להרבה יותר פשוטים, בין אם מדובר במתנות לתינוק במשלוח או במשלוח המוזמן על ידי ההורים.

מתנות ליולדת ולתינוק

מתנות ליולדת ולתינוק

בואו של תינוק חדש לעולם הוא מועד של שימחה והתרגשות, ולפיכך נהוג להעניק מתנות לאם ולילד כאחד. למען מטרה זו ניתן למצוא בשוק מגוון הצעות למתנות, אולם במרבית המקרים מדובר במתנות שבלוניות, בנאליות ומוכרות שאיכותן מוטלת בספק. אם אתם מחפשים אחר מתנות ליולדת מקוריות ואיכותיות כדאי שתכנסו לאתר של מותג הבוטיק Emush-Homies. האתר מציע מתנות ליולדת ולתינוק שאותן תוכלו להזמין בבטחה אונליין ולקבלן לכל כתובת מבוקשת.

מתנות מקוריות ליולדת

מתנות מקוריות ליולדת

חברה טובה, אחות או בת דודה ילדה בשעה טובה ילד בריא וחמוד, ואתם מבקשים להעניק לה מתנה מיוחדת. בשוק תמצאו שלל הצעות למתנות עבור היולדת והתינוק אבל אם נודה על האמת, מרביתן הן מתנות בנאליות ומוכרות שיצאו מפס ייצור בסין, ואין בהן יותר מידי חן, איכות או ייחוד. לעומת זאת יש כמה רעיונות נהדרים עבור מתנות מקוריות ליולדת וילדה, וביניהן בולטות המתנות המוצעות על ידי מותג הבוטיק Emush-Homies.

הקלה על כאבי שיניים- חמשת הפריטים שכל אמא חייבת להכיר

הקלה על כאבי שיניים- חמשת הפריטים שכל אמא חייבת להכיר

כל אמא יודעת עד כמה שלב צמיחת השיניים, הוא קשה, מתסכל ובעיקר לא נעים בשביל הקטנטנים שלנו...אם גם אתם רוצים להקל על הבייבי שלכם- במותג הבוטיק Emush-Homies תוכלו להזמין עד פתח הבית מגוון מוצרים שיקלו על הבייבי שלכם על כאבי צמיחת השיניים וישאירו אותו בסטייל

x

#{title}

#{text}

#{price}