ברכה ללידה – אילו מתנות יקפיצו את הברכה שלכם

 
כאשר נולד/ת תינוק/ת חדש/ה בקרבתכם, בין אם במשפחה או לזוג חברים קרוב, אתם שמחים בשמחתם של ההורים החדשים. אתם גם יודעים שבקרוב תהיו מוזמנים לארוע בו תוכלו לאחל באופן אישי מזל טוב להולדת הבת (או מזל טוב להולדת הבן), אך שערו בנפשכם כמה מיוחד ויפה זה יכול להיות אם את אותה ברכה להולדת הבת (או ברכה להולדת הבן) תוכלו להעניק כשהן מודפסות על פריט ארוז כמתנה שהיא גם שימושית וגם אישית.
כמעט על כל דבר היום ניתן להדפיס מסר אישי המותאם לארוע מסויים. אנחנו באות לספר לכם/ן על כמה מן האפשרויות העומדות לרשותכם/ן אצלנו ואשר יבטיחו שתביאו עמכם/ן מתנה בעלת ערך מוסף, איכותית ויפה, אשר תישאר כמזכרת גם בחלוף השנים.
 
אחד המוצרים היפים שיש לנו, ואשר ניתן כמובן להשיג בצבע כחלחל (למתנה עם ברכה להולדת בן) או ורוד (עם ברכה להולדת בת), הינו ריפודית לעגלה/סלקל, מאד איכותית ומיוצרת מ-100% כותנה אורגנית ואשר עליה מודפס שם התינוק/ת. זהו מוצר שילווה את הילד/ה זמן רב וההורים מאד יעריכו אותו.
עד עתה התייחסנו לתינוק/ת, אך ניתן בהחלט לצרף עם ברכה ליולדת, גם מתנה נאה ואישית לאמא הטריה. אם מדובר במוצר טקסטיל, ניתן גם עליו להדפיס מסר אישי שיקבל על ידי כך ערך מוסף מעבר לשימושיות.
אנחנו באופן אישי מאד אוהבות להציג תמיד את האפשרות של מוצר מאד ייחודי שלנו: שרשרת התפתחות-הנקה. השרשראות הללו הן אמירה אופנתית, מקפיצות כל שילוב של ביגוד, הן מאד עמידות ואם רוצים, ניתן לשלב שתיים מותאמות לאם ובת, במידה ויש אחות גדולה ורוצים להעניק לה תשומת לב ותחושת שיתוף בשמחה המשפחתית.
 
כרטיס מתנה הוא גם אפשרות יפה שאפשר להעניק יחד עם ברכה לתינוק שנולד או ברכה לתינוקת שנולדה.
בצורה זו, ההורים בוחרים את מה שהם הכי רוצים או צריכים וזה עדיין ייזכר כמשהו שאתם הענקתם.
אתם מוזמנים לבדוק באתר שלנו גם את מגוון המארזים המיוחדים שניתן להזמין – בין אם מוכנים ובין אם כאלו שאתם מרכיבים באופן אישי.
 
כל מתנה שתבחרו ואשר תוסיפו לה כיתוב מודפס, תהיה מסר אישי שאתם יכולים לצרף לברכה לאחר לידה. השמיים הם הגבול ויש מרחב עצום של אפשרויות ומקום ליצירתיות. נסו להעניק משהו שישאיר חותם ושיזכיר למקבלי המתנה שהיא מכם – כך ערכה הרגשי יעלה והיא תקפיץ את הברכה המצורפת בהרבה.
 
אם מישהי קרובה עומדת ללדת או ילדה ממש עכשיו לאחרונה, אם אתם/ן כבר יודעים/ות שמעבר לפינה ממתין ארוע ברית, או בריתה ואתם/ן בחיפוש אחרי מתנה יפה ואיכותית, כזו שניתן לצרף לברכה ואשר תראה כמה אתם אוהבים וכמה בא לכם להעניק ולפנק, למה שלא תבקרו באתר שלנו? אצלנו בEmush  תמצאו שפע של רעיונות למתנות מקוריות, איכותיות ויפהפיות, כמו גם מוצרים להריונית, ליולדת, לאם טרייה ולתינוקות. יש לנו תמיד סבלנות  לשאלות, לבקשות ולייעוץ.
x

#{title}

#{text}

#{price}