הדפסה על בגדי תינוקות בצפון– מה חשוב לדעת?

הדפסות על בגדים בכלל ועל בגדי תינוקות בפרט, אינה תופעה חדשה. לרוב משתמשים בהדפסה על מוצרים כאשר וצים להעניק מתנות בנימה אישית כמו מתנת יום הולדת קטנה או סיום קורס בצבא. מדובר במתנות שללא הנימה האישית אינן מיוחדות ממש כמו ספל עם תמונה וברכה אישית לעומת ספל 'רגיל'. 

כיום, בתי עסק רבים מתמחים בהדפסות על מגוון רחב של מוצרים כמו חולצות, בגדי תינוקות, ספלים, מחזיקי מפתחות וכן הלאה. בהתאמה, קיימות בשוק מגוון טכנולוגיות הדפסה המאפשרות עמידות גבוהה יותר של ההדפס ובכך, ייצור מוצרים איכותיים יותר.  

 

מדוע להדפיס על בגד לתינוק? 

הדפס על בגדים נועד להעברת מסר או להנצחת אירוע מסוים כמו סיום מסלול בצבא, יום הולדת, סיום תיכון ועוד. תינוקות מביאים איתם אירועים רבים מרגשים וחד פעמיים לסביבתם הקרובה כמו הלידה, ברית, יום הולדת שנה ואף גילוי ההיריון עצמו. 

הדפסה על בגדי תינוקות אינה חייבת להיות עבור מתנה לאדם אחר, ניתן להשתמש בה גם כדי לייחד את בגדי התינוק ללא צורך לקרוע את הכיס.  

 

מה חשוב לדעת לפני ביצוע ההזמנה?

עד לפני שנים אחדות, בתי העסק שהציעו הדפסה על מוצרים היו בעיקר פרונטליים והעיצוב נעשה מול איש מקצוע. כיום, רובם המוחלט של עסקים אלו עובדים באופן מקוון בלבד. 

הדפסה על בגד גוף לתינוק בחיפה והסביבה, אינה עניין מסובך שכן ניתן להזמין כמעט מכל אתר ולקבל את המוצר המוגמר עד הבית. מסיבה זו, חשוב לשים לב למספר פרמטרים לפני ביצוע הזמנה:

  • טווח המשלוחים – חשוב לשים לב כי בית העסק ממנו מעוניינים להזמין אכן עושה משלוחים לחיפה והסביבה (נשר, קריות, יישובי חוף כרמל..).
  • זמני המשלוח- לקחת בחשבון את זמני המשלוח, על מנת לקבל את המשלוח בזמן הרצוי ובנוסף, לקחת גם מקדם ביטחון. יש לשים לב, כי רוב בתי העסק מתחייבים למספר מסוים של ימי עסקים (ימי חול בלבד). 
  • מידה לפי מדידה- מידות בגדים מייצרות שפה משותפת אבל אינן זהות בין חברה לחברה. מעבר לכך, תינוקות גדלים במהירות מה שגורם לתחלופה אדירה של בגדים בזמנים קצרים ולכן, מומלץ להזמין בגדים שיתאימו לטווח זמן ארוך יחסית.
  • סוג הבד- עור תינוק הוא איבר רגיש במיוחד, הרבה יותר מאצל אנשים מבוגרים. חשוב לשים לב להרכב הבד של הבגד עליו רוצים להדפיס ולוודא שהוא מתאים לתינוקות.
  • תגובות מלקוחות- אין טוב ממראה עיניים ולכן, אחד הפרמטרים החשובים עליהם ניתן להסתמך הן הביקורות מלקוחות קודמים. לרוב, לקוחות מעלים ביקורות מפורטות הכוללות תמונות מה שמסייע מאוד להבין את איכות הבגד וההדפסה. 

 

EMUSH- הדפסה על בגדי תינוקות

כשמדובר על הדפסה על מוצרים שונים אין גבול ליצירתיות ולרעיונות, הדפסה על בגד לתינוק מהווה מתנה מקסימה לסביבתו הקרובה ויכולה להיות רעיון מעולה ויצירתי אף להכרזה על היריון.

אצלנו, ב-EMUSH תוכלו למצוא בגדי תינוקות איכותיים המיועדים במיוחד להדפסה במגוון גזרות, צבעים, צורות הלבשה וסגנונות שונים. אנו מאפשרים לעצב באופן עצמאי את הדוגמא הרצויה להדפסה ומספקים משלוח מהיר ואיכותי עד הבית תוך מספר ימים. 

 

לקבלת פרטים נוספים ולקבלת מענה מקצועי מהצוות שלנו, הינכם מוזמנים ליצור עימנו קשר ב- WhatsApp  ובטלפון  052-5461166. 

x

#{title}

#{text}

#{price}