הדפסה על בגדי תינוקות – טיפים ופרטים חשובים

בניגוד לפעם, בגדי תינוקות כיום, הם למעשה גרסה מוקטנת של בגדי מבוגרים. מעבר לנראות והעיצובים המיוחדים של הבגדים, עליהם לשמור על תפקידם הפונקציונאלי החשוב של שמירה על חום גופו של התינוק. 

מה שהופך חולצות תינוק למשל, למתוקות עוד יותר הוא הדפס עם ציור \ מסר או תמונה מרגשת ואישית. בגדי תינוקות עם כיתוב או תמונה בעיצוב אישי, יכולים להיות גם מתנה מתוקה ומקורית עבור כל אדם בסביבתו הקרובה.
 

איך מתבצעת הדפסה אישית על בגדי תינוקות?

באופן כללי ובדומה לשאר סוגי ההדפסות, גם הדפסה על חולצות תינוק מתבצעת בבית דפוס. לצד בתי הדפוס, ישנם עסקים רבים המתמחים רק בהדפסות על מוצרים שונים כמו כוסות, בגדים, מחזיקי מפתחות, כובעים וכן הלאה. 

חשוב לשים לב לכך, שהדפסה על בגדי תינוקות היא לא פעולה שניתן לעשות באופן עצמאי בבית ולכן, היא נעשית בבתי עסק המתמחים בתחום. היום, ישנן שתי שיטות מקצועית ומרכזיות: הדפסה בחום והדפסה דיגיטלית. 

  1. הדפסה דיגיטלית- מבוססת על אותו העקרון כמו במדפסת הנמצאת בכל בית בישראל. ראש הדיו זז לצדדים ו'מוציא' צבעים במדויק עד לקבלת ההדפס הרצוי והמלא. 
  2.  
  3. הדפסה בחום- נקראת גם דפוס 'פרס' מהמילה לחיצה. למעשה, מטביעים את הדוגמא הרצויה על הבגד באמצעות שימוש בחום גבוה מאוד, מה שגורם להדפס לעבור מהדף לבגד.

 

הדפסה על חולצה לתינוק – מה חשוב לדעת?

  • ניתן להדפיס על בגדים שכבר רכשתם – כיום ניתן להדפיס כמעט על כל בד וכל בגד.

אם יש רעיון ספציפי להדפס, מומלץ 'להביא' אותו לבית העסק כמובן, בצורה דיגיטלית על ידי שליחה במייל או דרך אחרת.

  • ניתן לבצע הזמנה דיגיטלית- הרבה בתי עסק העוסקים בהדפסות על מוצרים שונים מציעים היום שירותי הדפסה און ליין, בהם גם רוכשים את הבגד עצמו וגם מעצבים את ההדפס. במקרה זה, חשוב מאוד לדעת מראש מה המידה המתאימה כדי לא להתעסק עם החלפות והחזרות. 
  • חומר גלם- מאחר ועורם של תינוקות הוא דבר רגיש מאוד, לפני הזמנת הדפסת חולצות לתינוקות, חשוב מאוד לבדוק מה הוא סוג הבד ממנו עשויה החולצה. 

 

רעיונות להדפסה על בגד לתינוק

לרוב, הדפסה על בגד משמשת כשימור של רגע או אירוע משמח או מצחיק או מרגש. הנה שני רעיונות למועדים בהם ניתן להעניק חולצה לתינוק עם כיתוב או תמונה, כמתנה:

  • מתנה ליום הולדת של קרוב משפחה- הדפסה של ברכה ליום ההולדת של אחד ההורים או סבא וסבתא או אדם אוהב אחר, על בגד לתינוק יכולה להיות מרגשת במיוחד.
  • גילוי היריון חדש- אחת הדרכים המתוקות והמרגשות ביותר להכריז על היריון חדש היא על ידי הדפסת משפטים כמו 'אבא שלי הוא הכי בעולם' או 'סבתא מספר אחת', על בגד של תינוק קטנטן ולהעניק אותו למי שרוצים לבשר לו את החדשות המשמחות. 

 

EMUSH- חולצות ובגדי תינוק בעיצוב אישי

הדפסה על בגדי תינוקות הופכת את הבגדים והרגעים סביבם למרגשים ומשמחים במיוחד. אצלנו ב- Emush תוכלו למצוא מגוון רחב של בגדי גוף וחולצות לתינוקות עליהם ניתן להדפיס דוגמאות, משפטים וציורים שונים. 

הזמנת בגד דרכנו כוללת את הבגד עצמו באיכות הגבוהה ביותר, הדפס בעיצוב אישי ומשלוח מהיר ואיכותי עד לבתיכם בתוך כמה ימים. 

לעזרה בעיצוב הבגד ולקבלת פרטים נוספים, הינכם מוזמנים ליצור עימנו קשר בטלפון 052-5461166 ב- WhatsApp ו\או בשיחה טלפונית ונשמח לעמוד לשירותכם. 

x

#{title}

#{text}

#{price}