הדפסה על בגד גוף לתינוק - פתח תקווה והסביבה

בעבר, הדפסה על בגדים נתפסה כטרנד וגימיק חולף. כיום, ניתן לומר בוודאות כי לא מדובר בתופעה חולפת אלא בדרך יצירתית להפיכת בגדים לאישיים ומיוחדים. הדפסה על בגדים נהוגה במיוחד באירועי סיום למיניהם כמו סוף מסלול בצבא, סיום תיכון וכן הלאה. 

הדפסה על בגדי תינוקות, כמובן אינה מיועדת עבור התינוק אלא לרוב עבור סביבתו הקרובה. הדפסה על בגד לתינוק מתאימה לכל אחד שיש לו רעיון או רצון להעביר מסר באמצעות ההדפסה. רבים משתמשים בטכניקה זו כמתנה מרגשת ולכן, העיצוב האישי תופס מקום נכבד בתהליך. 

 

רעיונות להדפסה על בגדי תינוקות

 כאמור, הדפסה על בגדים משמשת כמתנה או שימור זיכרון של רגע מרגש, מה שמצריך יצירתיות. הנה 5 רעיונות להדפסה על בגדי תינוקות:

  1. היריון חדש- רבים משתמשים בהדפסה על בגד גוף לתינוק כדי להכריז על היריון. למשל, מדפיסים על בגד הגוף 'האבא הכי טוב בעולם' כדי לבשר לבן הזוג שהוא עתיד להיות אבא. 
  2. יום הולדת של אחד ההורים או קרוב משפחה- הדפסת תמונת חוגג היומולדת עם ברכה קטנה מהתינוק יכולה להיות משעשת ומרגשת במיוחד.
  3. הנצחת הלידה- ניתן להדפיס על בגד הגוף של התינוק את פרטי הלידה שלו ובכך, להנציח את האירוע המרגש.
  4. להצחיק או לשמח אדם אחר- פעמים רבות עולה רעיון להדפסה דווקא מתוך רגעים מצחיקים או בדיחות פנימיות שרק אנשים מסוימים יבינו. כדי 'לשתף' במובן מסוים גם את התינוק בצחוק ניתן להדפיס את הבדיחה על בגד הגוף שלו. 
  5. שימוש כסמל- הדפסה על בגד יכולה לשמש כסמל לרגע מסוים או לפירוש שם התינוק למשל. 

 

הדפסה על חולצות תינוק - פתח תקווה והסביבה

לרוב, תינוקות עד גיל שנה מולבשים בבגדי גוף על מנת לשמור על חום גופם. ככל שהם גדלים הלבוש מתחלף והופך לדומה לביגוד של מבוגרים (חולצה ומכנסיים, שמלות..). 

כיום, טכנולוגיות ההדפסה השונות מאפשרות להדפיס כמעט כל דוגמא על כמעט כל בד כולל על בגדי תינוקות. העיצובים נעשים לרוב באופן מקוון ובאופן עצמאי, מה שמאפשר גמישות גדולה ברכישה שכן, אין לחץ של זמן וניתן להעלות כמעט כל דוגמא או עיצוב. 

 

EMUSH- הדפסה על בגדי תינוקות

הדפסה על בגדי תינוקות נועדה ברוב המקרים להנצחת רגעים מרגשים ושמחים. מדובר בפעולה מתוקה במיוחד שכן, אין הרבה דברים מתוקים כמו תינוק קטנטן ובוודאי כמו תינוק קטנטן עם מסר מרגש.

אצלנו באתר, תוכלו להתרשם ממגוון רחב של בגדי תינוקות וילדים להדפסה (בגדי גוף, חולצות ..) בצבעים, דוגמאות, הדפסים וגדלים שונים. 

את העיצוב וההזמנה ניתן לבצע און ליין בזמנכם בפנוי וההזמנה תישלח עד אליכם תוך מספר ימים. 

כל המוצרים שלנו, עשויים מחומרי הגלם והבדים האיכותיים ביותר ונועדו להגשמת חלומות קטנים. 

לסיוע בביצוע הזמנה ולקבלת מידע נוסף או להתייעצות, הינכם מוזמנים ליצור עימנו קשר בטלפון 052-5461166.

x

#{title}

#{text}

#{price}