טיפים לצילום תינוקות

מאז שאמוש הוקמה, הפקנו כמה ימי צילומים שנמשכו שעות רבות, עם תינוקות, ילדים ואמהות.
בכל הצילומים אני דוגלת בצילום אמהות "אמיתיות" ולא דוגמניות שאין ביניהן שום קשר לילדים. אמהות אמיתיות- שידגמנו את החיים האמיתיים ודרך אגב, רובן לקוחות שלנו  .הכרנו אותן דרך התמונות ששלחו לנו לאחר שרכשו מוצרים של אמוש. מין סגירת מעגל :)

לאחר ההפקה האחרונה שלנו שהיתה מוצלחת כל כך החלטתי שאני חייבת לתת ללקוחות שלי כמה טיפים לצילום תינוקות. בין אם לקחתם צלמת מקצועית, הלכתם לסטודיו, או אפילו החלטתם לצלם לבד בבית עם המצלמה הישנה שלכם.

אז בואו נתחיל!
 yes אם החלטת לצלם בבית הכיני את הבית וסדרי אותו שיראה יפה בתמונה, אבל- שלא יראה לתינוק זר, שהוא ירגיש שהסביבה מוכרת לו .
yes גם אם החלטת על צילומי סטודיו – הביאי איתך פריטים מהבית שיהיו מוכרים לתינוק- חפץ שאוהב או צעצוע מוכר. אפילו חיתול בד או שמיכה, כדי שירגיש בבית.
yes 
השמיעי מוזיקת רקע- שמחה, או רגועה- זה כבר לגמרי החלטה שלך, העיקר שיהיה שמח ונעים.
yes 
שרייני מספיק זמן לצילום התינוק, קחי בשחשבון שיכול להיות שהתינוק יצטרך לאכול/לינוק או אפילו יירדם באמצע, ואם הוא גדול יותר, יכול להיות שפתאום סתם לא יבוא לו . אל תהיו קשים איתו, והתכונני גם לרגעים האלו.
yes 
בגדים נוחים- נכון שאנחנו נורא אוהבות לצלם אותם עם חליפת חתן ונעלים- אבל לא תמיד זה נוח לקטנטנים שלנו. חפשי בגדים נוחים שהם גם יפים.
אנחנו בחרנו בבגדים של המותג המושלם MAYAYA.

 
וזכרי- כמה שיותר טבעי, יותר יפה 😊

הצצה קטנה ליום הצילומים האחרון שלנו שצולם ע"י הצלמת ליאת דותן.

 
x

#{title}

#{text}

#{price}