היום, אנחנו נמצאים בעידן של שפע, שפע צריכה וחזרה אל הטבע.. בכלח מקום אנו םוגשים את עולם המחזור, האקולוגי והאורגני.
אתם בטח שואלים איך זה מתקשר למותג שלנו, ומדוע זה רלוונטי אלינו.
אז ככה, כבר המון זמן חיפשתי חידושים בעיקר למתנות הלידה, תוספת מושלמת שתיהה גם לתינוק הקטן, מעבר לשרשראות הנקה שהין מתנה מושלמת ומשמחת עבור כל יולדת, רציתי להסויף גם משהו  מפנק ומיוחד עבור הבייבי הקטן.
שוטטתי המון, חיפשתי עד שהגעתי למותץג המושלם.
בחבילות הלידה שלנו אנו משלבים, שמיכות קיץ/חורף, סינרי רוק, בגדים ראשונים, חיתולי בג גדולים וענקיים, ומגוון טקסטיל מכותנה אורגנית.אז הסבר קטן על מה זה בעצם כותנה אורגנית ולמה זה כל כך טוב לתינוק שלנו?

כותנה אקולוגית היא כותנה שבמהלך כל תהליך הייצור שלה ובתהליך צביעת הבדים אין כלל שימוש בכימיקליים וריסוס עוד משלב השדה וכל התוספים הינם טבעיים וידידותיים לסביבה.
 

מדובר בכותנה מאוד רכה שנוצרת כתוצאה מטיפול קפדני ומיוחד בסיבי הכותנה עוד לפני השלב בו מסחררים את הסיבים לחוט. התוצאה המתקבלת היא כותנה בעלת רכות, גמישות וברק.

בהליך הרגיל של כותנה, לאחר שנקטפת הכותנה מהשדה היא עוברת תהליך של הברשה בו מוסרת כל הפסולת והזרעים מהכותנה וכל הסיבים מופרדים ומונחים באותו כיוון רגע לפני שהופכים לחוט.

בכותנה הסרוקה ההליך יותר יסודי ומעמיק יש שימוש במברשות מיוחדות ששולפות החוצה את כל הזיהומים והליכלוך שנותרו מההברשה הראשונית ושולפות גם את כל סיבי הכותנה הקצרים והפחות איכותיים. מי שנשארים הם רק סיבים, ארוכים, מיושרים ושווים ואותם טווים לחוט וכך מתקבל מוצר איכותי, נעים למגע, דקדקני ועמיד לאורך שנים.
ולכן אמהות יקרות החלטתי להעניק לכן ולתינקכן את הטוב ביותר.
את כל חבילות הלידה שלנו תוכלו לראות כאן--> https://bit.ly/2EgbkTW
ו
להתאים את החבילה לפי הצורך.

 

ו

 
x

#{title}

#{text}

#{price}