מתנה ליולדת שיש לה הכל – מה מומלץ

 
כן, יש כאלה, שיש להן הכל. לפחות כך נדמה. הן לעולם לא יאמרו שהן צריכות משהו אך בסופו של דבר לכל אחת מאיתנו יש חשק למשהו, איזה דבר שבסתר ליבנו אנו ממש רוצות. כאשר מדובר בבחירת מתנה לאמא טרייה, עולם שלם של אפשרויות נפתח בפנינו. נחלק את התשובה לפי טווח הזמן ממנו ניתן להנות מן המתנה – קרוב או ארוך. הכוונה היא שכאשר חושבים על מתנה ליולדת רעיונות מסויימים יכולים להיות דברים שמיד היא תוכל להנות מהם, אלו כוללים דברים שיעניקו לה הקלה, נוחות ותחושת פינוק, בעודה מתאוששת מן הלידה. לעומתם, האפשרות השניה תהיה בחירת מתנה שימושית ליולדת, כזו שתשרת אותה לאורך תקופה לאחר הלידה, כמו למשל סינר הנקה יפה ואיכותי.
 
אז מה קונים מתנה ליולדת? הנה  כמה דוגמאות:
אם זו מישהי שילדה בחורף וכעת תשהה עם התינוק/ת הטריים בבית הרבה, אפשר לרכוש, למשל, נעלי בית חמות חדשות ומפנקות. עוד מתנה לחברה שילדה יכולה להיות מוצר טבעי ממשפחת מוצרי השמנים, הסבונים ועוד, המותאמים ליולדות טריות ומשרים תחושת פינוק אישית ורוגע.
אגב, במקום מתנה לאמא טריה, או בנוסף לה, אפשר לשקול רכישת מתנה להורים טריים ולא להזניח את בן/בת הזוג שגם כן חווים את התהליך ושותפים לו. ככלל, פינוק של תינוק/ת חדשים יפנק גם את ההורים שיתרגשו מכל מתנה המוענקת באהבה, לכן אפשר גם להתמקד בתוספת הטריה למשפחה ולחפש מתנות לניו בורן, כמו ערכות טיפוח שכוללות בדרך כלל מברשת לשיער תינוק, מספריים לקיצור ציפורניים ועוד. הנה קישור לדוגמא לערכה מצויינת ומומלצת.
 
ישנם גם מארזים הכוללים מגוון ערבובים מפנקים של מוצרים ופריטים אשר ישמחו כל יולדת. הנה מספר דוגמאות למוצרים היכולים להיות חלק מתכולה אפשרית של מארז כזה: מגבות לתינוק/ת, שמיכות מפנקות ומיוחדות, פריטי לבוש ראשוניים עם הדפסות אישיות (כמו שם התינוק/ת), חיתולי בד צבעוניים ואיכותיים שיהיו כתוספת מעבר לאלו הלבנים הבסיסיים שודאי רכשה היולדת מראש, מחזיקי מוצץ מיוחדים למיניהם ועוד. ישנם מוצרים רבים שניתן להוסיף עליהם את שם התינוק/ת ואלו נהיים פריטים מאד אישיים ומיוחדים, כאלו שישארו אחר כך למזכרת. אם הולכים על משהו אישי עם שם, זו יכולה להיות מתנה לתינוקת בת חודש לערך, או תינוק בן חודש, לאחר שכבר ידוע השם.
 
מוצר שאנו מאד אוהבות ותמיד ממליצות עליו הוא שרשרת ההתפתחות-הנקה. מוצר עם אמירה אופנתית וערך מוסף לקשר בין האם לתינוק/ת.
 
עוד כיוון אפשרי למתנה הוא כל מה שקשור לאיבזורים של מיטת התינוק, העריסה, שידת ההחתלה – כלומר, אפשר לרכוש סטים המיועדים עבור כל אלו ולפנק את החברים בעוד אפשרות עיצובית.
יש בבית היולדת אחים / אחיות גדולים יותר? כדאי לחשוב גם עליהם ולהעניק להם מתנה שמביעה תשומת לב, בייחוד אם מדובר בחברים קרובים מאד או משפחה קרובה.
 
במידה ומישהי קרובה עומדת ללדת או ילדה ממש עכשיו לאחרונה ואתם/ן בחיפוש אחר מתנה יפה, למה שלא תבקרו באתר שלנו? אצלנו בEmush  תמצאו שלל מוצרים להריונית, ליולדת, לאם טריה ולתינוקות. אנחנו תמיד זמינים לשאלות, בקשות ולייעוץ.
x

#{title}

#{text}

#{price}