מתנה לאישה בהריון ראשון

מתנת יום הולדת לאישה בהריון קונים אצל אמוש
קניית מתנה לחברה בהריון לא חייב להיות דבר מאתגר, גם אם מדובר בחברה-מכרה. מתנות להריונית יכולות להיות משהו שקשור להריון, כלומר, משהו שיכול להקל ולסייע לה במהלך התקופה הזאת שעשויה להיות לא פשוטה, בעיקר בחודשים האחרונים. כמו כן, זה יכול להיות מוצר מפנק עבורה אשר בטוח לשימוש במהלך ההיריון. העדיפות במקרה הזה תהיה תמיד רכישת מוצרים אורגניים, כמו למשל סבון אורגני מבית בייבי טבע.

ביגוד הריוני
כמו כן, הרי ידוע כי רוב הנשים לא יסרבו לבגד חדש, ובמיוחד אישה הריונית אשר הבגדים בארון כבר לא עולים עליה. לכן, בפרט כאשר מדובר על לקנות מתנה לאישה בהריון ראשון שעוד לא הספיקה להתארגן מבחינת ביגוד, מתנה להריונית האידיאלית ביותר היא בגדי הריון. כאמור, היריון יכול להוביל לאי נוחות פיזית, גם בחודשים המוקדמים ובפרט בחודשים האחרונים. בנוסף לזאת, במהלך ההיריון וכן לאחר מכן, במהלך הטיפול בניובורן, הנוחות לאם הטרייה היא משמעותית מאוד. היתרון בבגדים הללו שהם יוכלו לשמש אותה גם לאחר הלידה כאשר לגוף לוקח זמן לחזור לעצמו ולא חוזרים מיד לבגדים הישנים שמחכים לנו בארון.

בתקופה הזו חשוב ללבוש בגדים נוחים שלא ילחצו על הבטן ולא יעמיסו על הגוף אשר נמצא במצב הכי רגיש שלו. יתרון נוסף לבגדים הללו שהם נוחים להנקה לנשים המחליטות להניק. אז הפתיעו אותה עם מתנות להריון של פריטי לבוש אופנתיים ומלאי סטייל וכמובן נוחים שיכולים לצמוח איתה לאורך כל חודשי ההיריון.

תכשיטי הנקה והתפתחות
מתנה להריון יכולה להיות צמיד אופנתי, למשל צמיד במגוון צבעים מרשים ואיכותי בצבע שחור משולב עם חוליות המגיעות לבחירה בצבע כסף או זהב. ניתן לשלב צ'ארם לבחירתכם המעניק השראה. כמו כן, ניתן לבחור שרשרת מלאת שיק שתתאים לכל פריט לבוש, ובהמשך תשמש את האישה ההריונית כשרשרת במהלך ההנקה, האכלה או משחק עם הבייבי. הפריטים הללו למעשה מותאמים אישית ומיועדים לשרת מטרה כפולה, כאביזר מסוגנן וכעזר פונקציונלי במהלך האכלה, הנקה או משחק. כאמור, בעוד שמדובר על מתנה לאישה בהריון המיועדת לאמא, ניתן לעשות שימוש באותה מתנה גם עבור התינוק. השרשראות הללו מעוצבות באופן מיוחד עם חומרים איכותיים ובטוחים, כך התינוק יכול להחזיק, ללעוס או לשחק עם זה בבטחה. כמו כן, החרוזים הללו צבעוניים כך שמושכים את תשומת לבו ומסייעים לשמור אותו ממוקד במהלך ההאכלה.

אם לאחר שקראתם את הסקירה על מתנות לאישה בהריון, אתם עדיין מבולבלים ומתקשים במה לבחור, אפשר לעשות את זה פשוט ובמקום לשבור את הראש איזו מתנה לאישה בהריון ליום הולדת תוכל לשמח אותה- ניתן לרכוש עבורה שובר מתנה כאן באמוש.

אמוש הינו מותג בוטיקי ישראלי המציע מגוון מתנות לידה, טקסטיל אורגני לתינוקות ומגוון מוצרים משלימים לתינוקות, נשים וילדים ופריטי עיצוב לחדר הילדים.

אנו מבינים את חשיבות איכות המוצרים המגיעים לתינוקות וילדים ולכן,  אצלנו רוב הבדים מיוצרים בתהליך אורגני המיוצר בישראל, ללא רעלים וחומרים מסוכנים ועשויים 100% כותנה. כמו כן, אנו מציעים מגוון רחב של מתנות לידה מעוצבות עם שם התינוק.  קיים מערך משלוחים כלל ארצי, המאפשר את שליחת מתנות הלידה למגוון קהלים בכל רחבי הארץ.

כאשר בוחרים מתנה ליולדת הטרייה צריך לקחת בחשבון את הצרכים החדשים שלה.
בואו לחגוג את הגעת היילוד על ידי בחירה במתנה המושלמת,
לשאלות נוספות צרי קשר, 052-5461166.
 

x

#{title}

#{text}

#{price}