מתנות לידה שניה– פינוקים שימושיים

 
בלידה ראשונה הכי מתרגשים, קונים מלא ציוד ורובו, באופן טבעי, עובר ״בירושה״ לבאים בתור. לכן מציאת מתנה ללידה שניה היא מעט יותר מורכבת ודורשת יצירתיות. בשביל זה אנחנו כאן.
חלק מן הדברים שאנו ממליצות להביא ליולדת תקפים ללא תלות באיזו לידה מדובר -התכשירים הנפלאים, שמנים וסבונים, שכל כך עזרו להרגיע ולתת תחושת פינוק עצמי אחרי לידה ראשונה, יהיו טובים כמתנה גם עבור לידה שניה ואף הלאה. מי לא שמחה לקבל פינוק?
 
למרות שיש דברים בבית עוד מהלידה הקודמת, ההורים ישמחו לקבל מוצר חדש במתנה, במקום הישן יותר. סט לשידת החתלה, מערכות טקסטיל ייעודיות לעריסה, מיטת תינוק וכו׳ – כל אלו יכולים להיות מאד שימושיים ותמיד נחמד להתחדש.
 
אפשר גם להתמקד דווקא בתינוק/ת החדשים ולרכוש מתנה לילד שני (או שלישי, או.. אתן כבר הבנתן).
כל הורה ישמח לקבל מתנה שיש בה פן אישי, ואת זה אפשר להשיג בקלות אם מביאים מוצר עליו מדפיסים את שמם של התינוק/ת החדשים, בין אם מדובר בבגד ראשוני מתוק או שמיכה מפנקת, זה יהיה פריט שימושי שניתן אחר כך לשמור למזכרת. אצלנו באתר תוכלו למצוא מבחר פריטים כאלו, עשויים מ-100% כותנה סרוקה אורגנית, המעוצבים ומיוצרים בארץ. תוכלו להתרשם  מהמגוון על ידי הקלקה כאן.
 
עוד מוצר שאנו מאד אוהבות ותמיד ממליצות עליו הוא קולקציית שרשראות ההתפתחות-הנקה שאנו מחזיקות במלאי. זהו מוצר אופנתי ואיכותי, שנראה מדהים ומעניק ערך מוסף לקשר בין האם לתינוק/ת. ניתן גם להזמין שרשראות תואמות לאמא ולאחות גדולה וכך לשתף את האחות בחוויית קליטת התוספת למשפחה. 
כמו במקרה של לידה ראשונה, גם בלידה שניה ואחריה, אפשר לפנק במארז לידה איכותי, לשלב מספר מוצרים מעולם הטיפוח או מוצרי טקסטיל. קחו בחשבון שגם אם לידה שניה פוגשת זוג הורים יותר מנוסה ומחושב, הם עדיין צפויים להתרגש מכך שחשבו עליהם והשקיעו בהם וברך הנולד שהצטרף/ה למשפחתם המתרחבת.
אם ממש קשה לכם להחליט, תמיד אפשר לוותר על אלמנט ההפתעה ופשוט לשאול את ההורים מה הם צריכים או רוצים. אם לא נעים לכם לשאול ואינכם יודעים מה לקנות – עוד פתרון מקובל ונחמד ביותר שגם קיים אצלנו באתר Emush, הוא כרטיס מתנה. כך אתם מעניקים במתנה את האפשרות לרכוש מה שמתחשק להם ומי יודע יותר טוב מהם עצמם למה הם משתוקקים?
 
חשוב להעניק מתנה שמקורה בבית טוב, מוצר איכותי, ייחודי, עם נופך אישי.
 
במידה ומישהי קרובה עומדת ללדת או ילדה ממש עכשיו לאחרונה ואתם/ן בחיפוש אחר מתנה יפה, בין אם זו לידה ראשונה, שניה, שלישית.. למה שלא תבקרו באתר שלנו? אצלנו בEmush  תמצאו שלל מוצרים להריונית, ליולדת, לאם טרייה ולתינוקות. יש לנו תמיד סבלנות  לשאלות, בקשות ולייעוץ.
x

#{title}

#{text}

#{price}