מתנה ליולדת באר שבע

מתנות ליולדת- באר שבע אצל אמוש
הגעתו של תינוק אל העולם היא אירוע מרגש ומשמח, לכן לרוב הפוקוס הוא על התינוק, אך חשוב לא לשכוח את האם הטרייה ולחגוג עמה את המסע לאימהות. מחפשים מתנה עבור היולדת הטרייה, יש מגוון כל כך עצום ומבלבל ואתם מתקשים לבחור?

מתנה ליולדת
באר שבע היא מקום מגוריה, אך אתם מרוחקים פיזית, תוכלו בקלות לבחור עבורה מארז לידה מפנק של אמוש. בדרך כלל אימהות טריות נוטות להזניח את הטיפול בעצמן, כאשר סדר העדיפויות משתנה והצרכים של הבייבי עולים על של כולם. לכן זו הזדמנות לבחור פריטים שיהפכו עבורה את הפעולות הפשוטות ביום לנוחות ונעימות, כמו מארז של מגבות מפנקות.

מארזים ליולדת באר שבע
הזמן של האם הטרייה הוא יקר מנשוא, לכן מומלץ להעניק מתנות פרקטיות ומעשיות אשר יסייעו לה לייעל את שגרת יומה. המתנות הללו יכולות להיות יקרות ערך עבורה. למשל, המארזים הללו יכולים לכלול תיק החתלה קומפקטי על מנת לרכז את כל הדברים של ההחתלה במקום אחד ונוח.

כמו כן, מארז ליולדת באר שבע יכול לכלול מתנה אישית שתתפוס מקום מיוחד בלב. שרשרת מסיליקון המשתלבת היטב עם כל סטייל באשר הוא ונוחה מאוד לשימוש בעיקר בזמן האכלה, הנקה ומשחק עם הבייבי. כך, הבייבי מוצא לעצמו משהו נעימי להתעסק איתו, בטיחותי לחלוטין שאין כל חשש שיקרע ויתפזר על הרצפה.

זאת ועוד, בהרכבת מארז ליולדת ניתן גם לשלב מוצרים חיוניים עבור התינוק, זאת גם דרך מצוינת לא פחות לתמוך באם הטרייה, כגון טטרא ענקית ונעימה עם שם התינוק, נשכן וכן הלאה. בנוסף, מוצרים נוספים אשר היולדת הטרייה תשמח לקבל הם מוצרים שיעזרו לה לסביבה מרגיעה ושלווה כמו שמן לבטן להריון ולתקופה שלאחר לידה. וכן, מוצרים שיסייעו להחלמתה הפיזית, דוגמא נוספת היא בקבוק פרי לשטיפה אינטימית לאחר לידה.

משלוח ליולדת באר שבע
כדאי לדעת שאם יש צורך במשלוח, כאן באמוש דואגים עבורכם למשלוחים מהירים לכל הארץ, מהיום למחר!
בסופו של דבר חשוב לזכור כי אחת המתנות החשובות ביותר שניתן לתת לאם הטרייה היא ההבנה, האמפתיה והנכונות להיות שם עבורה, להקשיב ולהכיל את כל התחושות והרגשות החדשים שהיא מרגישה כעת.

אמוש הינו מותג בוטיקי ישראלי המציע מגוון מתנות לידה, טקסטיל אורגני לתינוקות ומגוון מוצרים משלימים לתינוקות, נשים וילדים ופריטי עיצוב לחדר הילדים.

אנו מבינים את חשיבות איכות המוצרים המגיעים לתינוקות וילדים ולכן,  אצלנו רוב הבדים מיוצרים בתהליך אורגני המיוצר בישראל, ללא רעלים וחומרים מסוכנים ועשויים 100% כותנה. כמו כן, אנו מציעים מגוון רחב של מתנות לידה מעוצבות עם שם התינוק.  קיים מערך משלוחים כלל ארצי, המאפשר את שליחת מתנות הלידה למגוון קהלים בכל רחבי הארץ.

כאשר בוחרים מתנה ליולדת הטרייה צריך לקחת בחשבון את הצרכים החדשים שלה.
בואו לחגוג את הגעת היילוד על ידי בחירה במתנה המושלמת,
לשאלות נוספות צרי קשר, 052-5461166.
 

x

#{title}

#{text}

#{price}