מה להביא לברית – רעיונות שכדאי להכיר

 
כולנו כבר מכירים את זה, שאנחנו שמחים כל כך לשמוע על לידה של מישהי קרובה, שמחים שהכל עבר בשלום, התינוק/ת בריאים. אבל אז היא מגיעה... ההזמנה. פעם ארועי ברית מילה היו צנועים וארועי בריתה כלל לא היו קיימים. כיום לידה היא סיבה למסיבה, חוגגים גם לבנים וגם לבנות ובסופו של דבר, לנו כמוזמנים, נשארת הדילמה – ״מה להביא מתנה לברית״? אי אפשר לא להביא מתנה ברית זו ברית.
חשוב לנו לציין שכל הרעיונות שאנו עומדות לפרט כאן הם גם רעיונות למתנות לבריתה. בכל זאת, אנחנו הבנות לא פחות חשובות, נכון?
 
בימינו זה כבר לא מספיק להביא כל מתנה לברית, היום עולה הציפיה להביא מתנה מקורית לברית.
ובכן, מתנה לברית מילה יכולה להיות ממוקדת ברך הנולד, כלומר, אפשר להביא מוצר שישמש אותו, כמו ביגוד, מגבת עם הדפסה אישית, שמיכה מפנקת, מערכת טקסטיל לעריסה, למיטת תינוק, סט לשידת החתלה.
אם רוצים לתת משהו ייחודי ומאד מקורי דווקא לאמא, מוצר מאד אהוב עלינו שאנו ממליצות עליו הוא אחד מפריטי קולקציית שרשראות ההתפתחות-הנקה שאנו מחזיקות במלאי. זהו מוצר אופנתי, איכותי, שנראה מדהים וגם מעניק ערך מוסף לקשר בין האם לתינוק/ת. ניתן אפילו להזמין שרשראות תואמות לאמא ולאחות גדולה וכך לשתף את האחות בחוויית קליטת התוספת למשפחה.  הציצו בקולקציה המרהיבה בקישור הזה.
אלו רק חלק מהאפשרויות העומדות לרשותכם בתשובה לשאלה מה מביאים לברית? על כל מקרה, דאגו להעניק מתנה שהיא מוצר איכותי, מעסק עם שרות טוב ושיהיה בה ייחוד, אפילו מסר אישי.
 
כמובן שרשימת מתנות לברית כמו זו שפירטנו מתאימה גם למקרה שמביאים מתנה לברית מילה בבית. אכן, יש כאלו שיוצאים מעט נגד הטרנד הזה של אירועים גדולים באולמות או שפשוט חושבים שברית היא ארוע שיותר נכון לערוך אותו בצמצום ובאינטימיות.
 
רוצים עוד מוצרים לברית? קבלו: אפשר לפנק במארז לידה איכותי, לשלב מספר מוצרים מעולם הטיפוח או מוצרי טקסטיל, לאם ולתינוק. ההורים בטוח יתרגשו מכך שחשבו עליהם והשקיעו בהם ולא רק בתינוק. כולנו אוהבים תשומת לב ומעט פינוק.
 
במידה וקשה לכם להחליט, אתם יכולים לוותר על ההפתעה ולשאול את ההורים אם הם צריכים או רוצים דבר מה מסויים. אם אתם חשים אי נעימות לשאול ואינכם בטוחים מה להביא – עוד פתרון נפוץ ונחמד ביותר שגם קיים אצלנו באתר Emush, הוא כרטיס מתנה. כך תוכלו להעניק במתנה את אפשרות הבחירה לרכוש מה שמתחשק להם ומי יודע יותר טוב מאמא?
 
כל רעיון אחר שיעלה בראשכם/ן יהיה ודאי יפה וטוב, לנו היה חשוב לתת לכולכם/ן קצה חוט, לפתוח את כיוון המחשבה. נותר לנו רק לאחל מזל טוב ולקוות שנראה אתכם/ן אצלנו באתר בקרוב.
 
אם מישהי קרובה עומדת ללדת או ילדה ממש עכשיו לאחרונה ואתם/ן בחיפוש אחרי מתנה יפה ואיכותית, כזו שמראה כמה אתם אוהבים וכמה בא לכם להעניק ולפנק, למה שלא תבקרו באתר שלנו? אצלנו בEmush  תמצאו שפע של רעיונות למתנה ומוצרים להריונית, ליולדת, לאם טרייה ולתינוקות. יש לנו תמיד סבלנות  לשאלות, לבקשות ולייעוץ.
x

#{title}

#{text}

#{price}